Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

​541 tiketa për mosrespektimin e masave anti-covid

Policia e Kosovës gjatës 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Kosovës, ka shqiptuar 541 tiketa në bazë të ligjit Covid – 19.

Tiketat janë shqiptuar për mosmbajtje të maskës, si dhe mosrespektim të masave.

Po ashtu, policia ka shqiptuar 847 tiketa trafiku.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...