Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

​Zhduket një e mitur në Prizren

Një e mitur është zhdukur në mëngjesin e së dielës në Prizren. Policia ka njoftuar se për zhdukjen e saj ka raportuar në polici babai i saj.

Ai ka thënë se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rr. “Bojniku”, Prizren 08.11.2020 – 09:00. Ankuesja f/k ka informuar se e bija e saj, viktima f/k (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...