Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

1192 raste të reja me koronavirus dhe 22 të vdekur

Shkup, 4 nentor – Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3211 testime, ndërsa janë regjistruar numër rekord prej 1192 rasteve të reja me koronavirus.

Në 24 orët e fundit sipas Institutit për Shëndet Publik 359 persona janë shëruar ndërsa 22 pacientë kanë humbur jetën.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...