Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

1285 raste të reja, 14 të vdekur dhe 176 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

Shkup, 7 nëntor – Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 404 teste dhe prej tyre 1 285 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 38 per qind e testeve të kryera.

Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 14 pacientë, ndërsa janë shëruar 176 persona.

Во последните 24 часа се направени 3404 тестирања, а регистрирани се 1285 нови случаи на ковид-19 во:-Скопје…

Posted by Венко Филипче on Saturday, November 7, 2020

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...