Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

25 të vdekur dhe 1064 raste të reja me Covid-19

Shkup, 13 nentor – Nga 3096 teste të bëra, 1064 kanë rezultuar pozitiv me virusin korona këto 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut.

25 pacientë kanë ndërruar jetë.

Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 507 të shëruar.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...