Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

3 të vdekur, 92 raste të reja me Covid-19 dhe 86 të shëruar

 Shkup, 6 shtator – Ministria e Shëndetësisë, njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 997 testime të realizuara për të dyshuar të prekur me virusin korona, 92 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Shkup-17, Kumanovë-6, Shtip-6, Prilep-2, Tetovë-7, Strugë-3, Veles-2, Manastir-3, Ohër-2, Kavadarc-1, Gostivar-5, Gjevgjeli-3, Strumicë-2, Kriva Pllankë-1, Koçan-3, Makedonski Brod-2, Pehçevë-3, Berovë-1, Dellçevë-13, Sveti Nikollë-4, Kërçovë-5 dhe Negotinë-1.

Instituti i Shëndetit Publike në 24 orët e fundit ka regjistruar 86 pacientë të shëruar.

Shkup-24, Kumanovë-31, Shtip-8, Tetovë-3, Gostivar-8, Probishtip-1, Berovë-6, Vinicë-2 dhe Dellçevë-3.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...