Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

30 ditë paraburgim për 67 vjeçarin që mbyti gruan me sëpatë

Gostivar, 12 shtator – Gjykatësi nga procedura paraprake nga Gjykata Themelore në Gostivar, pasditën e sotme i ka caktuar masë arresti 30 ditore 67 vjeçarit B.I. nga Gostivari.

I moshuari është i dyshuar për vrasjen e 60 vjeçares Xh.I., në shtëpinë familjare në lagjen “Banjeshnica” duke përdorur sëpatë dhe thikë. Gostivarasi do të dërgohet në burgun e Shkupit, njofton Gostivari Sot

Rasti tragjik i cili e tronditi Gostivarin, ndodhi mëngjesin e së enjtes. Në polici u denoncua nga ana e djalit të viktimës, i cili e kishte gjetur trupin e pajetë të nënës në dhomën e gjumit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...