Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

400 banesa në Shijak/ Po ndërtohen pas shkatërrimeve nga tërmeti

Në Njësinë Administrative të Shijakut po ndërtohen 400 banesa individuale për familjet e prekura prej tërmetit të një viti më parë.

Deri më tani kanë përfunduar 58 shtëpi të reja. Në fshatin Gjepalaj familjeve Rusi, Doda dhe Gjepali në mënyrë simbolike çelësat ua dha kryeministri Edi Rama.

Po në Gjepalaj kryeministri vizitoi edhe një tjetër shtëpi të re.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...