Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

54-vjeçari gjendet i djegur në banesë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të hëne në Sarandë.

Mësohet se një 54-vjeçar është gjetur i djegur në banesën e tij. Dyshimet paraprake janë që ai t’i ketë vendosur zjarrin banesës në gjendje të dehur.

Po ashtu, bëhet me dije se 54-vjeçari ishte i divorcuar dhe jetonte në një shtëpi me qira.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...