Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë

Ky, është momenti më i mirë për t’u bërë praktikë, që do të thotë: blerje të zgjuara, të nevojshme dhe ekonomike. Meqë shtëpia është kthyer në destinacionin më të frekuentuar, duhet të investojmë në gjëra që na e bëjnë përditshmërinë më të thjeshtë! Një pjesë e mirë e produkteve që do të shihni më poshtë, mund t’i gjeni në Amazon me çmime jo më shumë se $20.

1. Oh, ju e dini mirë sa e rëndësishme është një mbajtëse vere në ditë të tilla.

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

2.Mbajtëse lap top-i!

Investim i nevojshëm!

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

3. Një jastëk i mirë për shpinën!

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

4. Mëngjesi në shtrat!

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

5. Këto shapka zëvendësojnë më së miri trajtimin e këmbëve! 

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

6. Paketë produktesh për të trajtuar fytyrën nga shtëpia.

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

7. Një dush i rehatshëm, është plotësisht i merituar, prandaj ky mini-dyshek, ju duhet.

7 blerje të zgjuara që ju duhen më shumë se kurrë!

Burimi: Bustle

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...