Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

880 gjoba të shqiptuara brenda 24 orëve për mosrespektim të masave

880 tiketa janë shqiptuar nga Policia e Kosovës për 24 orë për shkelje të masave të vendosura për të parandaluar përhapjen e pandemisë COVID-19.

Sipas të dhënave të Policisë së Kosovës në 24 orët e fundit, po ashtu janë shqiptuar 1220 tiketa trafiku, ndërsa janë shkaktuar 31 aksidente trafiku me dëme materiale, e 15 me të lënduar. Madje një nga aksidentet ka qenë me fatalitet.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...