Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

A keni parë një Shangai të tillë?

Një metropol duhet të ketë transport të volitshëm. Me mbikalesat e veta të shumta, qyteti po zhvillohet me hapa të mëdhenj!

Po ta shohim Shangain nga lart, mbikalesat vizatojnë një pamje të bukur! Ejani në Shangai, ku mund të përjetoni shpejtësinë e zhvillimit modern!

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...