Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

‘A m’don’ pyesin Dafina dhe Durimi

Janë bërë bashkë për një projekt muzikor.

Në kanalin Youtube Dafina Dauti dhe Durim Malaj kanë lansuar projektin e ri, të titulluar ‘A m’don’.

Kënga u shkrua nga Ismet Malaj, kurse, muzika nga Granit Gashi dhe Dardy.

‘A m’don’ u finalizua edhe me klip dhe menjëherë pas publikimit ka filluar të pëlqehet nga ana e ndjekësve të saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...