Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Adriana dhe i dashuri i saj mirëpriten në Shqipëri nga kjo aktore e njohur

Adriana dhe Keith kaluan një ditë të mrekullueshme në Valbonë.

Aktorja shumë e suksesshme shqiptare, Adriana Matoshi, ditët e fundit u komentua shumë për lidhjen e re të dashurisë.

Ajo e ka zyrtarizuar lidhjen me futbollistin afrikan Keith Groeneveld, ndërsa pranoi komente të panumërta për këtë lidhje.

Pas gjithë ‘zhurmës’, çifti kanë vendosur të udhëtojnë drejt Shqipërisë, ku edhe kaluan momente të paharruara atje.

Në Valbonë i mirëpriti mikja dhe kolegja e Adrianës, Arjola Demiri, të cilën partneri i aktores e falënderon publikisht.

“Kaluam kohë të mrekullueshme bashkë në Valbonë. Arjola Demiri, faleminderit që na prite. Shpresoj ta vizitojmë sërish”, shkruan Keith. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...