Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Adrola Dushi pozon atraktive nga New Yorku, e mbështjellë me flamurin kuq e zi

Ajo cilësohet të jetë njëra prej femrave më të bukura në trojet shqiptare.

Fjala është për modelen nga Shqipëria, Adrola Dushi, e cila njëherësh është shumë e ndjekur në rrjetet sociale.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga 354 mijë njerëz vetëm në llogarinë personale Instagram, vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilin postim që publikon.

Duke qenë se po vazhdon punën dhe angazhimin e saj profesional në Amerikë, ajo së fundmi ka ndarë një fotografi duke treguar se ndihet krenare për origjinën e saj.

Adrola shfaqet e mbështjellë me flamurin kuq e zi, ndërsa pozon atraktive nga New Yorku.

“Edhe Hana do ta dije, Edhe Dielli do t’ket pa, Se perqark ksaj rrokullije, Si Shqypnija vend nuk ka”, ka qenë përshkrimi i fotografisë referuar poezisë së Gjergj Fishtës.

Komplimentet ndërkohë krahas imazhit nuk munguan as nga miqtë dhe ndjekësit që numëron në këtë rrjet të popullarizuar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...