Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj nisin blerjet për foshnjën që do të vijë në jetë

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl së shpejti do të bëhen prindër.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe hokeisi çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Këtë e kanë konfirmuar vetë ata nëpërmjet publikimit të një videoje në Instagram aty ku zbuluan se gjinia e foshnjës është djalë.

Tani çifti duket se kanë nisur blerjet për vogëlushin madje Afërdita nëpërmjet një Instastory po kërkon edhe sugjerimet e ndjekësve.

Ajo dhe Jakub janë shumë të lumtur që në jetën e tyre së shpejti vjen djali për emrin e të cilit sigurisht se kanë menduar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...