Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit

Shkup, 11 nentor – Një aksident i madh ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit.

Një veturë e tipit Volkswagen ka goditur një kamion me targa të Tetovës. Fatmirsisht raportohet se nuk ka të lenduar, por vetëm dëme materiale.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...