Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Aksident i rrëndë në Kratovë – një grua humbi jetën dhe dy të tjerë u lënduan

Në datën 15.11.2020 rreth orës 15.30 në f.Zhelezincë, Kratovë, në rrugën nga f.Turalevë kah Kratova, automjeti i udhëtimit “Tiko” me targa të Kumanovës i drejtuar nga L.K.(50) nga Kratova ka dalë nga rruga, njofton MPB.

Nga lëndimet e marra në vendin e ngjarjes ka vdekur bashkëudhëtarja P.K.(72) nga Kratova, ndërsa L.K. dhe bashkëudhëtarja S.K.(48) nga Kratova kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar në Qendrën mjekësore të Kumanovës për t’ua dhënë ndihmën mjekësore. Inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i Stacionit policor-Kratovë.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...