Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Aksident masiv në Shkodër, 5 makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident masiv është regjistruar pak minuta më parë në hyrje të qytetit te Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se 5 makina janë përplasur me njëra -tjetrën në lagjen Bahcallë.

Policia e Shkodrës ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e këtij aksidenti nderkohë që ende nuk dihen motivet e tij.

Nga të dhënat e para raportohet se nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale si pasojë e përplasjes së mjeteve./Shqiptarja.com 

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...