Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Aksident mes tri veturave në Viti, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në fshatin Sandovin e Jerlive të Vitisë, ndërmjet tri veturave.

Sipas qytetarëve të pranishëm kanë thënë se një person derisa ishte duke u kyçur për në rrugë kryesore është goditur nga një veturë tjetër dhe më pas kanë goditur edhe një veturë të tretë që ishte e parkuar.

Mësohet se dy drejtuesit e automjeteve kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...