Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Aksident në Prizren, lëndohet rëndë një person

Një person është lënduar rëndë si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Prizren.

Në këtë aksident kanë qenë një traktor dhe një motoçikletë me ngasës meshkuj kosovarë.

Si pasojë, ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime të rënda trupore, i cili ka pranuar tretman mjekësor në emergjencën e Prizrenit nga ku për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor është dërguar në QKUK-Prishtinë.

Ndërsa me urdhër të prokurorit të shtetit i dyshuari ndalohet në mbajtje.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...