Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Aksident në Shkup, përfshihet edhe një automjet i ndihmës së shpejtë

Shkup, 17 nëntor, zhurnal.mk – Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në bulevardin “Aradhat Partizane” në Shkup.

Në aksident kanë marrë pjesë një automjet i ndihmës së shpejtë të spitalit privat “Neuromedika”, që ka bartur pacientë dhe një makinë e tipit “Mercedes”.

Sipas informacioneve të para, në aksident janë lënduar një këmbësor, shoferi i makinës “Mercedes” dhe pacientë që ka qenë në automjetin e ndihmës së shpejtë.

Pritet që MPB të jep më shumë detaje gjatë ditës së sotme për këtë aksident.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...