Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Aksident trafiku në Qarkoren e Shkupit

Shkup, 6 tetor – Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në Qarkoren e Shkupit në drejtim të Tetovës.

Nuk raportohen viktima por vetëm lëndime të lehta trupore dhe dëme materiale, siç shihet edhe nga fotot.

Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë moti i keq me shi dhe shpejtësia jashtë normave të lejuara.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...