Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Aksident trafiku në Zhelinë, pasagjerja mbetet e bllokuar për 20 minuta në veturë

Tetovës, 18 tetor – Para pak çastesh ne afërsi te fshatit Zhelinë të Tetovës ka ndodhur një aksident i rënde trafiku. Në aksident janë përplasur dy makina me targa të Tetovës.

Në veturat e përplasura ndodheshin dy shoferët përkatës së veturave dhe një bashkudhëtarë. Si pasojë e përplasjes së fuqishme të ndodhur nga dy automjetet, ka mbetur e bllokuar në njërën nga veturat për gati 20 minuta bashkudhëtarja e njërës prej makinave.

Është dashur intervenimi i zjarrfikësve dhe mjekëve të Tetovës për të liruar pasagjeren e bllokuar në veturë. Për momentin ajo ndodhet e shtruar në spitalin e Tetovës. Ndërsa rruga Zheline-Siriqinë vazhdon te jete akoma e bllokuar për trafikun.

Në terren ndodhet ekipi i SPB-së Tetovë për të kuptuar motivin e këtij aksidenti.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...