Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Aksidenti me vdekje dje në Lezhë, arrestohen dy të rinj

Policia e Lezhë ka arrestuar dy të rinj, pasi akuzohen se aksidentuan për vdekje një 61-vjeçar dje në Lezhë.

Në pranga përfunduan A.Xh.,22 vjeç dhe N.M.,19 vjeç.

Në aksin rrugor Lezhë-Milot, ata kanë qenë duke lëvizur me automjetet e tyrë tip “Benz ” dhe “BMW”, e për pasojë kanë përplasur Gj.K.,61 vjeç, i cili humbi jetën.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...