Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Aksidenti në Vlorë, plagoset një person

Një aksident u shënua pasditen e kësaj të premteje në Vlorë, në afërsi të Novoselës.

Mësohet se në aksident u përfshinë dy makina. Si pasojë, mbeti i plagosur lehtë një prej shoferëve.

Shkak për përplasjen dyshohet të jetë bërë lagështia në rrugë dhe shpejtësia e një prej shoferëve.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...