Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Albana “godet në fytyrë” Arbana Osmanin: Nuk kemi patur kurrë miqësi, e shoh nga lart…

Albana Osmani ka pranuar publikisht se nuk i ka mirë “punët” me Arbana Osmanin. Deklaratën moderatorja e bëri në puntatën e tetë të “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Për herë të parë në emision loja “Paintball” ka si personazhe në tabelë vetëm gazetarë dhe moderatorë dhe këtë herë ajo luhet nga Albana.

“Me cilin nga këta gazetarë/prezantues nuk “flet më me gojë” dhe pse?”,- ishte kjo një pyetjet që i drejtuan moderatores gjatë sfidës dhe na habiti pak me përgjigjen.

“Kemi bërë qoka “Gëzuar Vitin e Ri” njëherë në 700 vjet. Nuk e di, nuk kemi patur kurrë miqësi dhe nuk e kam kuptuar asnjëherë pse! Ndoshta ngaqë jam më e gjatë dhe i shoh gjërat pak më nga lart.”, tha Albana, dhe “goditi në fytyrë” Arbana Osmanin.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...