Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Alida zgjedh Eduard De La Roma sjellin super bashkëpunimin ” Havana -Love”

Një super projekt dhe një këngë që i mungon kësaj kohe jo të mirë e që sjell ritëm e plot ngjyra. Ky është projekti i artistes së shumë hiteve shqiptare Alida Duka që mban tutillin “Havana-Love” në bashkëpunim me Eduard De La Roma i cili nihet me hitin Dubai-Dubai ft Adrian Minune. Alida vjen më energjike se kurrë dhe mjaft e zgjuar për këtë duet ku projekti vjen nga TECHPRO Beats punuar në Romë nga Gazu & Stine. Kjo këngë që sapo është publikuar me një super video ia vlen të dëgjohet duke parashikuar një super hit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...