Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Alketa flet për simptomat me të cilat u përball kur ishte e prekur me COVID-19

Alketa tregoi se me cilat simptoma i kishte gjatë infektimit me COVID-19.

Moderatorja Alketa Vejsiu para pesë javësh e kaloi virusin COVID-19, ndërsa tani është shumë mirë me shëndet.

Së fundi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave, të cilët kishin shumë pyetje lidhur me këtë virus.

E pyetur rreth simptomave, moderatorja tha se fillimisht kishte temperaturë dhe ethe, ndërsa më vonë dhimbje të lehtë koke.

Ndërsa, pas disa ditësh, ajo thotë se i humbi shija dhe nuhatja, meqë rast edhe u detyrua të bënte testin dhe doli pozitive.

“Lutem qe kushdo qe po lufton ta kaloje lehte! Kush e kalon lehte te falenderoje Zotin”, ka shkruar dnër të tjera Alketa. 

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...