Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Anxhelina Hadërgjonaj me imazhe atraktive nga festa e ditëlindjes së 27-të

Artistja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ditën e djeshme (e mërkurë) festoi ditëlindjen e 27-të.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga një numër i madh i ndjekësve në Instagram, falënderoi fansat dhe miqtë për urimet.

Ajo njëherësh ndau disa fotografi atraktive, nga vendi luksoz ku edhe festoi ditëlindjen.

“E bekuar për një vit tjetër. Faleminderit të gjithëve për urimet e ditëlindjes”, ka shkruar ajo.

Urimet ndërkohë akoma vazhduan në hapësirën për komente, ndërsa merr vëmendje me dukjen tërheqëse.

Anxhelina në anën tjetër ka kohë që ka paralajmëruar rikthimin në muzikë, por që akoma nuk ka lansuar ndonjë këngë të re.

E njëjta po ashtu që një kohë ka zhvendosur të gjitha aktivitetet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...