Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arbenita Ismajli rikthen imazhet e ëmbla me Feron

Arbenita Ismajli është ndër modelet e njohura, që karrierën e ka përqendruar në Londër.

Përpos kësaj sfere, bukuroshja ka kohë edhe për të dashurin e saj dhe njëherësh reperin, Fero.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Ismajli është shfaqur në krahët e partnerit.

Dyshja janë parë duke marrë poza në makinë, ndërsa shihen të veshur me veshje unike.

Vlen të përmendet se ka disa kohë që modelja nuk është shfaqur me artistin, kurse tani imazhet nuk kanë të ndalur.

Ndërkaq, Fero ende mbetet i shkëputur nga rrjetet sociale, për disa muaj me radhë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...