Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ardian Bujupi kërkon një ‘përballje’ me Capital T, pasi deklaroi se famën e ka falë tij

Ata janë dy nga artistët më të pëlqyer e më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar.

Fjala është për Ardian Bujupin dhe Capital T, të cilët duket se kohëve të fundit kanë prishur raportet me njëri-tjetrin.

Kjo pasi Trim Ademi (emri i vërtetë) në paraqitjet e fundit televizive derisa po fliste për Bujupin, në një mënyrë lë të kuptohej se famën, suksesin dhe të arriturat i ka falë bashkëpunimeve me të.

Pas gjithë kësaj, duket se një reagim nuk ka munguar as nga artisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani.

Ardiani ka bërë një postim në InstaStory, duke kërkuar një ‘përballje live’ me Capital T, për t’i shprehur meritat dhe sukseset e kujt kanë qenë.

“Nëse ja nisim këtë punë vlla mos fol mas shpine por hina live dhe i shprehim gjërat. Sukseset dhe meritat e kujt kanë qenë këngët etj etj”, ka shkruar ai.

Të njëjtit kanë një projekt së bashku të titulluar “Andiamo”, i cili në YouTube numëron mbi 90 milionë klikime.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...