Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Argjentina Ramosaj paralajmëron baladën e re “Who am I” më 30 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ka paralajmëruar diçka të re për fansat e saj.

Më 30 nëntor të këtij muaji, ajo do të sjell baladën e saj më të re, e cila mban titullin “Who am I”, që përkthyer në shqip do të thotë “Kush jam unë”.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqet në natyrë të hapur teksa është e veshur në të zeza.

View this post on Instagram

30.11.20

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

Në përshkrimin e fotografisë, ajo preferoi të shkruajë vetëm datën e publikimit, duke mos zbuluar shumë detaje nga projekti i ardhshëm.

Kujtojmë që këtë vit, ajo shënoi rikthimin në muzikë pas dy vitesh me bashkëpunimin e saj me Young Zerkën, “Pishman”, e cila është pritur mirë nga fansat.

Mes të qenit një nënë e përkushtuar në jetën private, Ramosaj duket se po e gjen mjaft mirë kohën që të jetë edhe pranë fansave përmes projekteve muzikore.

Ka kohë që ajo nuk ka sjell për fansat ndonjë baladë, ndaj edhe projekti i radhës duket se do të jetë më se i mirëpritur për audiencën e saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...