Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ariana Fejzullahu ndan imazhin e ëmbël me Ermalin

Ariana Fejzullahu ka sjellë një imazh me bashkëshortin Ermal Fejzullahun.

Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu janë çifti më i përfolur në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ndërsa Ariana Fejzullahu është një ndër femrat më të përmendura në mediat rozë ku edhe është mjaft aktive në rrjete sociale, ajo gjithmonë komentohet për paraqitjet e veçanta, duke i kushtuar rëndësi të madhe pamjes fizike.

Së fundmi ajo ka sjellë një imazh tejet të ëmbël me bashkëshortin Ermal Fejzullahun, një ndër këngëtarët më të dashur shqiptar.

Në imazhin e postuar në llogarinë zyrtare të Instagramit, Ariana shihet e veshur me mjaft stil duke buzëqeshur për kamerën./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...