Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arilena Ara vë në pah linjat trupore nga palestra

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit në tregun muzikor shqiptar.

Fjala është për këngëtaren Arilena Ara, e cila vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, ndërsa së fundmi ka befasuar me një fotografi atraktive nga palestra.

https://www.instagram.com/p/CGDXyiysbGE/?utm_source=ig_web_copy_link

E njëjta pozon në top formë para pasqyrës, gjersa ka vënë në pah linjat e mrekullueshme trupore.

Për një fizik të tillë, Arilena ka punuar prej vitesh dhe është tejet aktive edhe në ditët e sotme.

“Motivimi i të mërkurës”, shkroi ajo.

Linjat trupore të Arës u komentuan mjaft shumë edhe nga fansat e ndjekësit e 22 vjeçares.

https://www.instagram.com/p/CGCl7IWMw9s/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ndërkohë javë më parë mori vëmendje duke interpretuar këngën “Kur braktis atë që do” së bashku me Ardit Gjebrean.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...