Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ariu sulmon një person në fshatin Creshnovë, transferohet në klinikat e Shkupit

Mak.Brod, 18 tetor – Në rajonin e fshatit Creshnovë të Makedonski Brod, një person nga Shkupi u sulmua nga një arushë.

Personi i sulmuar është transferuar në Qendrën Mjekësore në Prilep, nga ku është transferuar në klinikat e Shkupit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...