Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen dy dilerë droge në autostradën Negotinë-Demir Kapi

Në datën 07.10.2020 rreth orës 23.30 në autostradën Negotinë – Demir Kapi, nëpunës policorë nga SPB Veles i kanë privuar nga liria H.B.(44) dhe M.O.(34) nga Velesi,  për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “Prodhim i paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve” sipas nenit 215 nga Kodi Penal. Kundër tyre do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...