Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen dy persona, njëri nga Shtipi e tjetri nga Gostivari, policia u gjeti marihuanë

Në datën 05.10.2020 në orën 09.40 në Kalimin kufitar “Tabanoc” nëpunësit policorë e kanë privuar nga liria N.B.(25) nga Shtipi, sepse gjatë kontrollit të automjetit të udhëtimit “BMW” me targa nacionale angleze, i drejtuar nga N.B. është gjetur marihuanë. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë të SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu, në datën 05.10.2020 në orën 21.00 në Gostivar, nëpunës policorë të SPB-Tetovë-Reparti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria A.B.(28) nga Gostivari sepse gjatë kontrollit i është gjetur marihuanë dhe fara të “Kanabis sativa”. A.B. është mbajtur në Stacioni policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rrastit, pas çka kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...