Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen tre shetetas shqiptarë sepse nuk paraqitën qëndrimin e tyre në RMV

Në datën 06.10.2020 në orën 20.50 në rr. “Ilindenska” në Tetovë, gjatë kryerjes së detyrës nëpunësit policorë nga SPB Tetovë, kanë kapur E.L.(27), E.R.(21) dhe F.Sh.(45), të gjithë nga R. e Shqipërisë. Për shkak të qëndrimit të paparaqitur ato janë arrestuar dhe mbajtur në stacionin policor për procedurë të mëtutjeshme, thuhet në raportin e MPB.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...