Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohen tre shkupjanë të cilët u kapën me marihuanë

Policia në tre aksione të ndarra ka arrestuar tre shkupjanë, të cilët gjatë kontrollit janë kapur me marihuanë.

Njëri është arrestuar mbrëmë në orën 21.30 në Vodno të Mesme, ndërsa bëhet fjalë për një 31 vjeçarë.

I arrestuari i dytë është shkupjani 19-vjeçarë, i cili është kapur me marihuanë një orë më herët, në afërsi të Stacionit Hekurrudhor.

Në rrastin e tratë bëhet fjalë për një 20-vjeçarë, i cili është arrestuar në Çair.

Nga MPB thonë se pas dokumentimit të rrasteve, kundër tyre do të ngriten padi adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...