Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet 28-vjeçari, policia i gjeti marihuanë

Në datën 08.10.2020 në orën 20.00 në rr. “Ilindenska” në Gostivar, nëpunës policorë nga SPB-Tetovë- Reparti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria V.A.(28) nga f. Çegran, Gostivar, sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë. V.A. është mbajtur në stacionin policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rrastit kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...