Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet 38 vjeçari nga Kavadari

Kavadar, 17 tetor – Më 16.10.2020 oficerët e policisë nga Departamenti i policisë për kriminalistikë – Sektori për trafikim të paligjshëm të lëndëve narkotike, armë dhe mallra të rrezikshme në bashkëpunim me policinë e Kavadarcit kanë privuar nga liria personin me iniciale P.M 38 vjeç nga Kavadarci.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të Gjykatës, oficerët e policisë kanë gjetur dhe konfiskuar heroinë.

Ai u arrestua dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim penal në bazë të nenit 215 të Kodit Penal.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...