Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet 54-vjeçari nga Prilepi për vuajtjen e dënimit me burg

Sot në orën 08.45, nëpunësit policorë nga Zyra e jashtme për punë kriminalistike Prilep – RPB Prilep, në bazë të urdhërit të gjykatës, në Prilep e kanë arrestuar S.M.(54) nga Prilepi për vuajtjen e dënimit me burg në kohëzgjatje prej një viti për veprën e kryer penale “dhunë” sipas nenit 386 nga Kodi Penal. S.M. është shoqëruar në Institutin ndëshkues-korrektues në Prilep.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...