Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Arrestohet algjeriani pasi sulmoi një polic të Kosovës

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas algjerian në fshatin Vranidoll pasi ai ka sulmuar një zyrtar policor gjatë kryerjes së detyrës, raporton Ekonomia Online.

Tutje, i dyshuari është dërguar për trajtim mjekësor në neuropsikiatri dhe më pas me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

“Fsh. Vranidoll, 06.11.2020-18:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas algjerian pasi që i njëjti ka sulmuar zyrtarin policor gjatë kryerjes së detyrës. Zyrtari policor ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari është dërguar në trajtim mjekësor në neuropsiatri dhe më pas me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, shkruan në raportin 24-orësh të policisë.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...