Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet dilerja 43-vjeçare nga Shkupi

Gjatë ditës së djeshme në orën 11.40 në rajonin e Karposhit, nëpunësit policorë të SPB-Shkup e kanë privuar nga liria S.A.T.(43) nga Shkupi.

Sipas informatave të MPB-së gjatë bastisjes tek ajo dhe në shtëpinë e saj janë gjetur meterje pluhur dhe marihuanë.

Pas dokumentimit të rrastit kundër saj do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...