Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë kokainë dhe armë

Këtë të dielë në mbrëmje policia greke ka arrestuar këngëtarin e njohur Notis Sfakianakis.

Efektivët e ndaluan këngëtarin për një kontroll rutinë për masat kudnër koronavirusit, por pasi kontrolluan makinën zbuluan që ai kishte në mënyrë të paligjshme një pistoletë 9-milimetërshe si dhe një sasi të vogël kokaine.

Sfakianakis u dërgua në stacionin e policisë në Argyroupoli, ku akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe posedim të lëndëve narkotike, ndërkohë që nesër do të merret dëshmia e tij.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...