Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet në “Bllacë” kosovari që kërkohej nga Interpoli

Në datën 11.11.2020 në orën 18.30 në Kalimin kufitar “Bllacë e Poshtme” gjatë kontrollit të pasaportës, nëpunësit policorë e kanë privuar nga liria R.M.(31) nga R. e Kosovës, sepse është vërtetuar se gjendet në listën me masën “arresto” me kërkesë të Interpolit nga Gjermania. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Reparti policor – Mirkovcë për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...