Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet një diler nga Ohri, policia i gjeti 80 paketime me marihuanë

Në datën 12.11.2020 në orën 21.30, në rrugën “Vasill Gllavinov” në Ohër, gjatë kontrollit të kryer mbi 31 vjeçarin T.L. nga Ohri, nëpunësit policorë nga Reparti për tregëti të palejuar me drogë pranë SPB-Ohër, kanë gjetur dhe konfiskuar dy qese plasmasi me marihuanë.

Gjithashtu, gjatë bastisjes në shtëpinë e tij si dhe në hapësirën ndihmëse qe e kishte shfrytëzuar në rrugën “Marko Nestoroski”, janë gjetur 80 paketime polietilike me peshë të ndryshme të marihuanës të dedikuara për shitje në rrugë për personat e varur nga droga në Ohër. T.L. është arrestuar dhe kundër tij, SPB Ohër do të ngritë padi adekuate, informojnë nga SPB – Ohër.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...