Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Arrestohet një kriminel i dënuar me gjashtë vjet burgim

Shkup, 1 dhjetor – Policia sot në fshatin Frangovë e arrestoi një kriminel 54-vjeçar të dënuar me gjashtë vjet burgim.

“Në ora 13:40 në rrugën “Dimçe Kovaçeski”, në fshatin Frangovë, nëpunësit policorë nga Zyra e jashtme për punë kriminale në Strugë, e arrestuan Z. B. (54) për vuajtjen e një dënimi me burg prej gjashtë vjetësh”, informojnë nga MPB-ja.

Personi do të dorëzohet në institucionet e duhura për vuajtjen e dënimit.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...