Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Arrestohet një person nga Tetova i kërkuar me urdhërarrest

Tetove, 10 nentor – Sot (10 nëntor 2020) rreth orës 19.00, oficerët e policisë nga NjP Zherovjan, në bazë të një urdhri, e kanë arrestuar personi B.S.

(26) nga Çellopeku i Tetovës, i cili kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg prej dy vjetësh. B.S ngarkohet me veprën penale “vjedhje të rënda” nga neni 236 i Kodit Penal i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

26 vjeçari B.S. nga Çellopeku i Tetovës do të dorëzohet në institucionin korrektues.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...